Witaj na moim blogu! :)
Co tutaj znajdziesz?
Znajdziesz tutaj dawkę inspiracji, motywacji, a także wiedzy i doświadczenia. A wszystko to pisane lekko i niekoniecznie grzecznie :)

Podegrodzie 344, 33-386 Podegrodzie

michal@michalziomek.com

Znajdziesz mnie na:

Teledysk promujący debiutancką płytę ``Stawiam krok``

„Jeden błąd”

Bio

Jest laureatem wielu nagród wokalnych i instrumentalnych, które zdobywał jako młody chłopiec, jednakże w pewnym momencie rozwój jego talentu zahamowała dystrofia mięśniowa typu obręczowo-kończynowego. Przez nią na jakiś czas odsunął się od muzyki i skupił się na ukończeniu liceum oraz studiów.

W 2013 r. został laureatem I miejsca na Festiwalu Zaczarowanej Piosenki w Krakowie organizowanego przez Fundację Anny Dymnej „Mimo wszystko”. Występował na jednej scenie wspólnie z Grzegorzem Turnauem.

Od tamtego czasu regularnie działał bądź działa z różnymi wykonawcami, m.in. z Grzegorzem Turnauem, Mietkiem Szcześniakiem, Lidią Jazgar, Arkadio. Komponuje muzykę, jest aranżerem, producentem muzycznym oraz autorem tekstów piosenek. Niebawem ukaże się jego pierwsza autorska płyta w całości skomponowana i napisana przez niego.

Multimedia

Potrzebujesz szybkich i konkretnych informacji o Michale? Tutaj znajdziesz presskit – kliknij POBIERZ i już!

POBIERZ PRESSKIT

Bio

Z pasji wokalista, kompozytor, autor tekstów piosenek, aranżer, producent muzyczny, multiinstrumentalista, a z wykształcenia psycholog – oto cały Michał Ziomek.

Urodził się 11 sierpnia 1990 roku w Nowym Sączu. Gry na fortepianie uczył się w domu pod okiem dziadka, który był organistą oraz swojego taty, który wykonuje ten sam zawód. Śpiewu natomiast uczył się sam, podpatrując i podsłuchując innych znakomitych wokalistów. Jest absolwentem Jezuickiego Centrum Edukacji im. Piotra Skargi w Nowym Sączu. Jest również absolwentem Wyższej Szkoły Biznesu – National-Louis University w Nowym Sączu. Ukończył na niej psychologię o specjalności klinicznej i osobowości.

Koncerty

Sprawdź miejsce i termin najbliższych koncertów Michała Ziomka.

Sosnowiec - 24.09.2018

Koncert ku pamięci bł. Hanny Chrzanowskiej (koncert zamknięty)

Kraków - 30.09.2018

SZCZEGÓŁY WKRÓTCE

Kontakt

Booking koncertów/media
tel: +48 575 520 720
e-mail: koncerty@michalziomek.com