Witaj na moim blogu! :)
Co tutaj znajdziesz?
Znajdziesz tutaj dawkę inspiracji, motywacji, a także wiedzy i doświadczenia. A wszystko to pisane lekko i niekoniecznie grzecznie :)

Podegrodzie 344, 33-386 Podegrodzie

michal@michalziomek.com

Znajdziesz mnie na:

Kilka słów

O Michale

Kiedyś ktoś bardzo mądrze powiedział, że „jedyną niepełnosprawnością w naszym życiu jest złe nastawienie”. I staram się swoim życiem udowadniać to na 100%!

Michał Ziomek sam nazywa siebie „motywatorem”. Ma już za sobą kilka wykładów i prelekcji, zarówno przed młodzieżą uczącą się czy studiującą, jak również osobami niepełnosprawnymi i ich opiekunami. Dzięki swojemu wykształceniu psychologicznemu, łączy wątki rzeczywistego działania każdego człowieka w codzienności z mechanizmami zachowania i myślenia. Daje to szeroki obraz tego, czemu działamy i myślimy tak, a nie inaczej oraz jak radzimy sobie w trudnych sytuacjach, a także jak podejmujemy pewne decyzje.

Spotkania inspiracyjno-motywacyjne oraz prelekcje są w 100% poparte rzeczywistymi sytuacjami, które Michał przedstawia za pomocą zdjęć oraz materiałów wideo.

JUŻ NIEBAWEM KOLEJNE SPOTKANIA! 🙂

 

Jeżeli chcesz, abym pojawił się w Twojej szkole/firmie/uniwersytecie/festiwalu/dniach młodych, napisz na booking@michalziomek.com 🙂

Wykłady

Michał Ziomek stworzył swój autorski program inspiracyjno-motywacyjny zatytułowany „Życie – D.R.O.G.A. bez powrotu?”. Jak Michał twierdzi, jest on ściśle złączony z życiem każdego człowieka. Każdy z nas bowiem przechodzi przez etapy Działania, Rezygnacji, Obawy, Głodu i Akcji, czyli… jego życie to DROGA.

Spotkanie jest urozmaicone również materiałami wideo z udziałem aktorki i założycielki fundacji „Mimo Wszystko” Anny Dymnej, jak również odróżnika i założyciela fundacji „Poza Horyzonty” Jaśka Meli, freestylera piłkarskiego i youtubera Krzysztofa Golonki, a także rapera Arkadio. Prowadzi również spotkania, prelekcje oraz wykłady na temat:

niepelnosprawnosc_inaczej
„Niepełnosprawność inaczej”, czyli dlaczego blokujemy swoje myślenie?

Wykład, w którym ukazywanych jest kilka najważniejszych powodów, dla których blokujemy własne myślenie o realizacji marzeń, założonych celów. Pokazuje, jak można sobie z nimi radzić i przekuwać je na silne strony.

na scenie zycia
„Na scenie mojego życia”, czyli jaką rolę odgrywasz w swoim życiu?

Po tym wykładzie dowiesz się, jak łatwo i szybko możemy się stać aktorem, który potrafi założyć maskę i który niechętnie ją ściąga, aby nie zdradzić swojego prawdziwego oblicza. Prelekcja jest obfita w prawdziwe historie z życia Michała oraz jego znajomych, a także zawiera wiele obserwacji prowadzącego. Temat niezwykle „na czasie”, o którym mówi się bardzo mało.

byc jak zimny ogien
„Być jak zimny ogień”. Dlaczego zbyt szybko rezygnujemy ze swoich marzeń

Pracujesz w biurze, w korporacji, w domu, umysłowo, fizycznie z takim impetem, że aż „iskry lecą”, niby ogień, ale nie zapalasz swoją energią nikogo dookoła? To może być początek Twojego wypalania zawodowego - jednego z największych zagrożeń współczesnego świata. Chcesz dowiedzieć się więcej o problemie wypalenia zawodowego, naturalnych predyspozycjach, umiejętności wyznaczania sobie nowych kierunków? Ten wykład jest dla Ciebie czy Twoich współpracowników.

Motywacja do życia? Stuprocentowa. Do działania? Natychmiastowa!

Byłam na spotkaniu młodych Light for Life w Wambierzycach. Tam w strefie motywacyjnej mogłam posłuchać Michała. Nie miałam wtedy pojecia kim jest. Okazało się, że to niesamowity człowiek. Bijące od niego ciepło i radość życia uderza tak mocno, że nie sposób jest zapomnieć o tym, co opowiedział o sobie i swoim życiu. Motywacja do życia? Stuprocentowa. Motywacja do działania? Natychmiastowa. 😉 Michał! Jeszcze raz dziękuję za twoje świadectwo!!!

Marta - uczestniczka spotkania

"Tak wiele zależy od mojego nastawienia!"

Konferencja Michała Ziomka na strefie motywacji festiwalu "Light for life" w Wambierzycach wywarła na mnie duże wrażenie. Stwierdziłam, że styl jego życia zależy od dobrego nastawienia = zaufania Bogu. Dostałam tam zakładkę ze słowami Scott'a Hamiltona "Jedyną niepełnosprawnością w życiu jest złe nastawienie". Sama doświadczyłam tego, że od mojego nastawienia tak WIELE zależy, od mojej wiary 😊 Serdecznie dziękuję!

Wiktoria - uczestniczka konferencji

Kontakt

Booking prelekcji, spotkań, wykładów:
tel: +48 575 520 720
e-mail: booking@michalziomek.com